Praktické info

 

PRVNÍ DEN NA PŘÍMĚSTSKÉM TÁBOŘE

 

Osobně dovedete dítě na Vámi vybrané sběrné místo / zázemí, kde ho včas předáte instruktorům. Při vyzvednutí dítěte musíte být taktéž včas na sběrném místě / zázemí.
Dítě může na sběrné místo docházet a odcházet i samo kromě 1. rána, kdy ho musíte na sběrné místo přivést a vyřídit administrativu s instruktorem a předat podepsaný papír, o tom, že bude dítě odcházet a přicházet na příměstský tábor samostatně. Pokud bude mít dítě lísteček, že může odejít samo, instruktor ho po ukončení programu na sběrném místě propustí.

- Informujte instruktora o zdravotním stavu dítěte.
- Nezapomeňte také na pravidelné léky pro dítě, pokud nějaké užíváte.
- Instruktor může dítě v případě, že nebude zdravé, odmítnout.

 

ČASTÉ DOTAZY RODIČŮ

Máte ještě volná místa?
Přihlásit se můžete i jeden týden před příchodem na první den. Stačí vyplnit přihlášku a zaškrtnout patřičné dny. V tomto případě, je třeba uhradit částku obratem a poslat potvrzení o provedené platbě na email info@prazdninyvpraze.cz. V případě, že potřebujete umístit dítě na poslední chvíli, tj. méně jak týden, kontaktujte naší infolinku, kde Vám poradí jak postupovat.

Od kolika let můžu přihlásit své dítě na příměstský tábor?
Naše tábory jsou pro děti od 3 let, které jsou soběstačné co se týče osobní hygieny, oblékání a stavování.  (Pro tyto menší děti není přímo zařízené spinkání, ale mají možnost odpočinku na žíněnkách. Po obědě si odpočinou třeba s pohádkou.)

Můžu vyzvednout dítě na jiném místě, než kde je ráno předávám instruktorům?
Ano, ale pouze v zázemí. Ráno můžete děti odevzdat na sběrném místě a v odpoledních hodinách (nejpozději do 16:30) si je pak můžete vyzvednout na zázemí v ZŠ. Děti předávané na zázemí není možné odevzdat na sběrném místě.

Jak je to s jídlem a pitným režimem?
Stravování je zajištěno 3x denně (2x svačinka a teplý oběd), samozřejmostí je celodenní pitný režim.                                                   

Jaké mají děti zázemí a jak se řeší nepřízeň počasí?                                                                                                                                                                                                                                                               V případě nepříznivého počasí máme k dispozici tělocvičny nebo halu, kde děti tráví čas.

Jak dlouho předem je třeba poslat přihlášku a platbu?
14 dní předem je třeba mít zaslanou přihlášku a zaplaceno.  

 

Co si vzít s sebou?
Do baťůžku zabalte:
- láhev na pití
- nepromokavou bundu
- boty a oblečení do tělocvičny
- léky, které pravidelně užívát

- ofocenou kartičku pojištěnce

- jízdenku na MHD (přestupní) - doprava na sběrné místo / tam i zpět! Pouze pro děti starší 6 let nebo děti, které nemají "lítačku".   

 

Při celodenním výletě je potřeba, aby dítě mělo celodenní lístek nebo lítačku.