Příměstské tábory na Praze 11

Příměstské tábory - dnes již tradiční alternativa pobytovým táborům je pro nás 12letý projekt, který každoročně zlepšujeme a který v posledních letech využívá celoročně více než 7000 dětí (kromě roku 2020 - díky vládo ČR !! ).

Mezi poslední novinky patří úplně nový rezervační systém, kde si můžete svoje přihlášky spravovat kdykoliv a odkudkoliv a hlavně bez stornopodmínek.

  • Po loňském úspěchu s prvním ročníkem Parkourového tábora pokračujeme a zázemí rozšiřujeme na více městských částí a do více turnusů než minulý rok. Více informací najdete ZDE. Stále se jedná o týdenní turnus s výbornými parkouristy z týmu StayHero.
  • Úplnou novinou je pak týdenní turnus zaměřený jen na sport, nebo stopovací hru.
  • Sportovní příměstský tábor je určený pro školní děti a během týdne navštívíme hned několik sportovišť a zajímavých míst – popravdě denně budeme na jiném místě. Těšit se můžete například na lezeckou stěnu, fotbalgolf, Hoparénu a den s názvem „Co se točí“ tedy na koloběžky, inline brusle a kola.
  • Příměstský tábor se stopovací hrou je pak zaměřený na starší děti, tedy od 11 let a celý týden budeme spolu hledat indicie, soutěžit a řešit úkoly po Praze. Cílem bude vše zvládnout, rozluštit, nezabloudit a dojít až do cíle … co Vy na to?

Instruktory si osobně vybíráme a jsou proškolování v bezpečnosti práce s dětmi, první pomoci a programové náplni našich táborů. Samozřejmě se jedná o naše interní školení, protože všichni naši přijatí instruktoři mají letité zkušenosti s vedením dětských kolektivů.

Teď už je jen na Vás, vybrat si ten správný typ tábora a přihlásit se. Těšíme se na Vás!!

Tým Sportlines.

Top
Souhlasím se vším